Analityka Biznesowa - AR - QUANT - Analizy BI, Rejestry i Formularze

Analityka Biznesowa Hurtownia Danych Chmura Prywatna Mechanizm AI

Zrozum swoje procesy biznesowe i poznaj odpowiedzi na codzienne pytania dzięki QUANT BI

Business Intelligence (BI) z QUANT

Zwiększanie przychodów firmy zaczyna się od inteligentnej analizy

Każdy lider biznesowy chce jak najlepiej wykorzystać swoje zasoby, aby zwiększyć przychody. Rozwiązaniem jest optymalizacja operacji biznesowych, znalezienie właściwej równowagi między ludźmi, procesami i technologią – poprawa wydajności dzięki mocy danych.

QUANT Business Intelligence

Quant to intuicyjna i bezproblemowa podróż do wnikliwych odpowiedzi

Zaufaj swoim danym dzięki Quant BI & RF i dostarcz jedno źródło informacji dla wszystkich w Twojej organizacji. Komentarze i współpraca w czasie rzeczywistym nad Twoimi danymi w celu usprawnienia procesów raportowania finansowego. Wzbogać swoje analizy i raporty o niestandardowe dashboardy, aby dane stały się przejrzyste i zrozumiałe. Skorzystaj z uproszczonej, elastycznej eksploracji danych i przejdź na wyższy poziom zarządzania.

Usuń ciężar ręcznej konsolidacji danych z wielu źródeł, automatycznie generując raporty za pomocą QUANT RAPORTY.  Spraw, aby ręczne raportowanie i błędy stały się przeszłością na rzecz automatycznego dostarczania szybkich, wydajnych i skutecznych analiz i raportów!

Jedno źródło prawdy

Łączymy dane biznesowe z wielu źródeł, umożliwiając natychmiastowe i spójne raportowanie. Dzięki temu podejmiesz jasne decyzje, upewniając się, że wszyscy pracują z tymi samymi danym i tylko do odczytu, eliminując miejsce na błędy ręczne i błędne interpretacje. Dodatkowo łączymy wysokiej jakości dane z przejrzystymi wizualizacjami, aby uzyskać dokładne i aktualne informacje z jednego źródła prawdy.

Elastyczność dzięki asocjacji danych

QUANT to eksploracja danych na dowolnym poziomie, od szerokiego, zagregowanego przeglądu biznesowego do poziomu transakcji. Nieograniczona szczegółowość, rozmiary danych i historia danych finansowych z dużą szybkością. Twoi pracownicy  w Twojej organizacji uzyskają pełną moc elastycznej analizy. Z Quant to intuicyjna i bezproblemowa podróż do wnikliwych odpowiedzi.

Kluczowe dane z platformy księgowej

Zarządzanie firmą jest łatwe, jeśli masz odpowiednie narzędzia. Biznes potrzebuje prawdziwych danych, aby podejmować najmądrzejsze decyzje. Pomysły i kreatywne strategie są świetne, ale bez rzetelnych i konkretnych liczb, które pokierują podejmowaniem decyzji nie będziemy wiedzieli dlaczego coś idzie nie tak.

KPI na żywo Dla wszystkich

Raporty, które śledzą Twoją rentowność w czasie (Rachunki zysków) i raporty, które informują, ile faktycznie warta jest Twoja firma (Bilans), powinny być często używane, aby określić, jakie są kolejne kroki dla Twojej firmy.  Quant pozwala ustawić niestandardowe harmonogramy, aby odświeżać dane i aktualizować pulpity nawigacyjne w czasie rzeczywistym.

Finanse w czasie rzeczywistym

Menedżerowie są bardzo świadomi tego, jak ważne jest posiadanie aktualnych wskaźników, ale często brakuje im odpowiednich narzędzi, zasobów, czasu lub ludzi. Firmy rozumiejąc ten nowy wymóg dostarczania odpowiednich informacji przez cały czas, wspomagają się rozwiązaniami klasy Business Intelligence takimi jak Quant.

QUANT oszczędza czas i pieniądze
utrzymuje rozwój Twojego biznesu!

Rozwijaj firmę dzięki interaktywnemu

rozwiązaniu Quant BI

Oprogramowanie do analityki biznesowej QUANT BI jest elastyczne i wydajne, a przy tym szybko się uczy. W mgnieniu oka będziesz w stanie monitorować wszystkie wskaźniki KPI swojej firmy na własnych pulpitach w czasie rzeczywistym.

Analityka biznesowa wymaga wsparcia ze strony IT i sztucznej inteligencji

Automatyzacja i robotyzacja procesów biznesowych staje się koniecznością biznesową, po którą najczęściej sięgamy by coś zoptymalizować, lepiej wykorzystać dane lub zabezpieczyć procesy w przedsiębiorstwie. Nie ma znaczenia czy jest to instytucja finansowa, przedsiębiorstwo produkcyjne czy handlowe. Ciągle się słyszy pomysły jak szybciej i sprawniej podejmować decyzje, tylko w jaki sposób przyspieszyć dostęp do danych i operować na danych w czasie rzeczywistym ?

QUANT daje wszystkie te możliwości, jest realną wartość biznesową i umożliwia efektywniejszą pracę całej organizacji. To rozwiązanie które przesądza o pozycji konkurencyjnej firm. Kto ma dostęp do informacji, ten wygrywa. Posiadana wiedza i zrozumienie danych pozwala zrozumieć dynamikę własnego biznesu, dzięki czemu możemy szybko reagować podejmując właściwe decyzje. Wszystko dzięki inteligentnej i przyjaznej platformie Quant.

Jeśli wzięlibyśmy pod lupę dwie instytucje, jedna w sposób efektywny udostępnia swoim decydentom różnego rodzaju dane w czasie rzeczywistym oraz druga, które tego nie robi, okazuje się, że firmy z tej pierwszej grupy mają zdecydowanie lepsze wskaźniki biznesowe. W rezultacie firmy z pierwszej grupy szybciej się rozwijają i zdobywają rynek, podczas gdy te z drugiej grupy systematycznie tracą rynek i osłabiają swoją pozycję.